2019.október

Az Erőss Lajos Református Általános Iskola által  megrendezett “Népmese napja” rajzversenyen elért eredményeink:

V. Kárpát-medencei Életmese felolvasó verseny

Gali Erika                   Tóth Botond             Pródán-Kovács Sándor
Ezüst minősítés        Ezüst minősítés       Bronz minősítés

Wass Albert Országos Vers- és Prózamondó Verseny
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda
Törökszentmiklós

Homokkerti Közösségi Ház
Farsangi álarckészítő verseny

Országos Német Levelező Verseny

Országos Református Tanulmányi Verseny

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Csonka Sára – Iván Júlia 2.o                                                 VI. helyezés
(Szépirodalmi szövegértés)

Szabó Vivien – Vajas Hanna- Várnai Gergő 3-4.o             VII. helyezés
(Komplex)

Kovács-Kósa Ákos – Vince István 3-4.o                              X.helyezés
( Bibliaismeret)

Bráner Bence 4.o                                                                  IV.helyezés
(Rajz)

Márton Balázs 5.o                                                                VIII. helyezés
(Matematika egyéni)

Nagy Neli – Váki Dorka 6-7.o                                              X.helyezés
(Műveltségi Vetélkedő Történelem)

Molnár Tamás Sándor 6.o.                                                 XIII.helyezés
(Matek egyéni)

Pródán-Kovács Sándor 8.o                                                 XIII.helyezés
(Matematika egyéni)

Stylus Országos Szépírási Verseny
Vésztői Református Egyház Kis Bálint Általános Iskolája

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Suli-hód Országos Tehetséggondozó Tanulmányi Verseny

Tanuló neve Osztály Tantárgy Helyezés
Dobos Dominik 1. Matematika 1.
Várnai Alexandra 1. Matematika 1.
Kolozsvári Aliz 1. Matematika 2.
Elek Milán 1. Matematika 2.
Váki Bercel 1. Matematika 3.
Veres Olivér Miklós 1. Természetismeret 4.
Iván Júlia 2. Magyar nyelv 5.
Csonka Sára 2. Magyar nyelv 10.
Kállai Lili Zsófia 3. Természetismeret 5.
Hajdu Attila 3. Matematika 7.